Fajerwerki na wesele w Warszawie

Pokazy sztucznych ogni na wesele to idealny pomysł na niespodziankę dla Pary Młodej. Ślub to niewątpliwie najważniejszy dzień na ich wspólnej drodze. Nasza firma specjalizuje się w organizacji weselnych pokazów fajerwerków w Warszawie. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się liderem w branży pirotechnicznej. Z nami przygotowanie widowiska to niezwykle łatwa przygoda. Załatwiamy wszystkie potrzebne pozwolenia i zgody, sprawdzamy teren tak aby Twój weselny Pokaz pirotechniczny w Warszawie odbył się bez żadnych problemów.

Sztuczne ognie na wesele w Warszawie – spektakularna niespodzianka

W naszej ofercie znajduje się szereg pakietów na weselny pokaz fajerwerków w Warszawie. Pierwszym podstawowym Pakietem jest Bronze. Kosztuje on 595 zł/min. Następnym, bardziej rozbudowanym pakietem jest Silver. Jego cena to 810 zł/min. Pakietem z wyższej półki jest Gold – 1020 zł/min. Najlepszym, najbardziej rozbudowanym pakietem jest Individual – największy wachlarz ładunków oraz ich duże kalibry pozwoliły temu pakietowi stać się najbardziej popularnym. Jego cena to 1490 zł/min.

Fajerwerki w Stolicy

Nasza firma indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Dbamy o to aby pokaz fajerwerków na wesele w Warszawie odbył się zgodnie z uwagami kupującego. Świadczymy usługi wizualizacji komputerowej, dzięki której możecie Państwo zobaczyć swoje spektakularne widowisko na miesiąc przed jego realizacją oraz macie możliwość wprowadzenia własnych poprawek do scenariusza. Każdy nasz klient jest zadowolony, a potwierdzają to tysiące zaskoczonych gości podczas realizacji pokazów sztucznych ogni w Warszawie.

Spektakularne Dodatki

PyroTech to nie tylko niezapomniane pokazy pirotechniczne na wesele w Warszawie, ale też szereg różnych dodatków. W naszej ofercie znajdują się takie dodatki jak Szpaler Fontann, Taniec w chmurach. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.