Fajewrwerki na weselu – ile to kosztuje?

W dzisiejszych czasach nie trzeba wydawać fortuny aby sprawić niezapomniane widowisko na swoim weselu. Pokazy pirotechniczne są przygotowywane tak aby każdy mógł pozwolić sobie na uatrakcyjnienie tak ważnej w życiu każdego człowieka uroczystości. Oferta firmy PyroTech została stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie, bowiem jest ona atrakcyjna dla każdego. Przygotujemy spektakularne widowisko pirotechniczne dla każdego budżet. Zadowolenie klienta to nasz priorytet! Z nami fajewerki na weselu będą super niespodzianką dla pary młodej!

Ceny widowiskowych pokazów pirotechnicznych

Nasze usługi są podzielone na pakiety, różniące się od siebie intensywnością, rozmiarem ładunków oraz ich rodzajem. Pokaz o standardowej intensywności nazywamy pakietem Bronze. Jego cena kształtuje się na poziomie 855 zł/min. Pomimo to, że jest to najmniejszy z oferowanych przez nas pakietów, gwarantuje on niezapomniane wrażenia oraz efekt „wow!”. Jeśli chcesz aby Twoje fajerwerki na weselu były intensywniejsze proponujemy pakiet Silver. Jest to średnie widowisko pirotechniczne, które w swoim wachlarzu ładunków pirotechnicznych posiada ładunki o rozmiarze do 4″. Jego cena to 1249 zł/min. Następnym z przedstawianych pakietów jest pakiet Gold. Charakteryzuje się on aż do 5 miejsc odpalenia oraz ładunkami o rozmiarach do 6″ !!! Widowisko pirotechniczne z pakietu Gold na 100 % wprawi w osłupienie Twoich gości! Jego cena to 1790 zł/min. Ostatnim z pakietów jest wyjątkowy, najbogatszy pakiet Idividual! Widowisko, którego nie powstydziłby się nie jeden festiwal pirotechniczny! Pełny wachlarz profesjonalnych ładunków o rozmiarze do 8″ oraz możliwość 8 miejsc odpalenia sprawi, że Twoje wesele zostanie zapamiętane do końca świata i jeden dzień dłużej! Jego koszt to > 2490 zł/min.
Dbając o renomę firmy PyroTech, wykonujemy spektakularne pokazy pirotechniczne trwające min. 3 minuty.

Niezwykłe dodatki pirotechniczne na wesele

Firma PyroTech to nie tylko niesamowite widowiska, ale też szereg dodatków, które jeszcze bardziej ozdobią wesele! Jeśli pokaz jest niespodzianką idealnie sprawdzi się dodatkek VIP Star. Jest do ogromny przycisk w kształcie serca, dzięki któremu Para Młoda odpali swóje niezapomniane show! Jego cena to zaledwie 200 zł. Wejście na wesele w Hollywodzkim stylu? Dla nas to nic trudnego. Szpaler fontann sprawi, że goście zaniemówią z wrażenia. Kosztuje on tylko 500 zł! Taniec nad chmurami? Usługa cięzkiego dymu to niesamowite uatrakcyjnienie pierwszego tańca, który stanowi bardzo ważną częśc podczas wesela. Spraw ten taniec jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym.  Jego koszt to 500 zł za 5 minut dymienia!