Weselefajerwerki.pl – O Firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się weselnymi pokazami fajerwerków z wieloletnim doświadczeniem w branży, a naszą siedzibą jest Łódź. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych pokazów, doskonale znamy sztuczne ognie oraz najnowsze trendy. Nasz zapał do pracy i wyobraźnia pomagają tworzyć niezapomniane widowiska pirotechniczne na miarę naszego wieku. Pokazy fajerwerków realizujemy z bardzo trudnych terenów. Przykładem może być dach budynku, podmokły teren czy środek akwenu wodnego. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i to jest właśnie nasza dewiza.

Troska o szczegóły i atrakcyjny cennik

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych materiałów pirotechnicznych dostępnych na rynku polskim i zagranicznym, by nasze weselne pokazy fajerwerków były nie tylko ekscytujące, ale też bezpieczne. Najnowocześniejsza technologia połączona z doświadczeniem przekładają się na tysiące zadowolonych klientów. Każdą z naszych realizacji przygotowujemy indywidualnie oraz w pełni synchronizujemy z podkładem muzycznym, co przekłada się na jej niepowtarzalność. Uzyskujemy wszystkie wymagane pozwolenia. Od Państwa oczekujemy jedynie uzyskania pozwolenia właściciela terenu na przeprowadzenie pokazu pirotechnicznego.

Gwarancja jakości, efektu i bezpieczeństwa

Wszystkie nasze pokazy sztucznych ogni objęte są ubezpieczeniem OC. Podczas realizacji pokazów fajerwerków naszymi priorytetami są: bezpieczeństwo, spektakularność oraz kompleksowość przeprowadzonej usługi. Wybór właściwej, pełnej zapału firmy, która z pasją i zaangażowaniem zaprojektuje oraz bezpiecznie zrealizuje całe przedsięwzięcie jest kluczowym elementem udanej zabawy. Jedynie firma posiadająca wszystkie pozwolenia oraz koncesje wymagane przez organy państwowe ma prawo do prowadzenia tego typu działalności, oferując sztuczne ognie oraz fajerwerki na wesele. Nasi zawodowi pirotechnicy posiadają wieloletnie doświadczenie, ogromną wiedzę i umiejętności, które nie raz poddawane były próbom. Zaufaj nam, zaufaj profesjonalistom!