Pokaz pirotechniczny – widowiskowa atrakcja weselna jako niespodzianka

Zastanawiałeś się kiedyś jaki prezent stworzysz dla kogoś bliskiego z okazji ślubu? Coraz częściej ludzie decydują się na pokaz pirotechniczny na wesele. Nic w tym dziwnego. Niesamowite show, niebo pełne wszelkiego rodzaju iskier, wybuchów, palm i innych kolorowych efektów na pewno przekona Cię, że będzie to wspaniała niespodzianka dla pary młodej, zwieńczająca ten bardzo szczególny dla nich dzień. Zadzwoń do nas!

Pokazy pirotechniczne są bezpieczne

Wyszkolona ekipa pirotechników, odpowiednie ładunki, powiadomienie służb oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu wszystkie nasze spektakularne pokazy pokazy są wykonane w bezpiecznych warunkach. Każde miejsce jest sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa aby Twój spektakularny pokaz pirotechniczny mógł się odbyć. Jeśli miejsce nie pozwala na przeprowadzenie pokazu, dla uszczęśliwienia klientów posiadamy w ofercie zestawy DSO, czyli Do Samodzielnego Odpalenia. Jest to alternatywa dla pokazu w przypadku braku miejsca na większy pokaz lub w przypadku braku terminu w naszym kalendarzu. Dbamy aby każdy Klient był zadowolony. Zestawy DSO to duże wyrzutnie fajerwerków złożone z wielu mniejszych złączonych razem. Posiadamy w ofercie wiele wariantów efektów oraz cen. Spektakularne pokazy pirotechniczne jako DSO jeszcze nigdy nie były tak łatwe w obsłudze.

Sztuczne ognie na terenie całej Polski

Jesteś z Gdańska, Krakowa, Szczecina lub Białego Stok? Przyjedziemy do Ciebie wykonać spektakularny pokaz fajerwerków! Realizujemy pokazy na terenie całej Polski tak by klienci z każdego kraju mogli zamawiać nasze usługi na swoich uroczystościach. Z nami wszystkie formalności są bardzo łatwe. Umowę sporządzamy i podpisujemy elektronicznie, dla wygody tak aby oszczędzić sobie czasu. Świadczymy usługi wizualizacji komputerowej, dzięki której możesz sobaczyć swój pokaz fajerwerków na wesele miesiąc przed jego realizacją!
Zadzwoń i zamów swój widowiskowy pokaz pirotechniczny!