Pokaz sztucznych ogni – wspaniała niespodzianka na każdą okazję!

Chcesz zrobić komuś prezent, lecz nie masz pomysłu co mogłoby być dobre? Śpieszymy z pomocą! Spraw bliskiej osobie spektakularny pokaz pirotechniczny na jej uroczystości. Pozwól by poczuła się ona na prawdę wyjątkowo. Najlepszy prezent w najlepszej cenie!

Oferę weselnych pokazów fajerwerków znajdą Państwo pod linkiem:

https://pyro-tech.pl/pokazy-fajerwerkow-oferta/pokazy-weselne/

Pokaz pirotechniczny – jaka cena?

ceny pokazów fajerwerków są różne. Wszystko zależy od tego jaką intensywność wystrzeliwanych ładunków wybierze klient. Koszt niesamowitego widowiska pirotechnicznego zaczyna się od 1800 zł, za 3 minuty intensywnego strzelania.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wszystkie scenariusze są inne. Dbamy o każdy szczegół pokazu.
Starannie sprawdzamy teren, aby pokaz pirotechniczny mógł się odbyć. Każda nasza realizacja zgłaszana jest do odpowiednich służb. Z nami organizacja widowiska jest nie zwykle łatwa. Posiadamy wygodne formy płatności, tak aby każdy nasz klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

PyroTech – Sztuka dyskrecji

Jeśli chcesz aby Twoja niespodzianka była zachowana do końca, nie mogłeś lepiej trawić! W PyroTech naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Rozłożymy Twój spektakularny pokaz pirotechniczny niezauważalnie, tak aby zaskoczyć gości dopiero w momencie inicjacji ładunków. Nasze ekipy pirotechników specjalizują się w kamuflażu!

Dodatki pirotechniczne

Chcesz urozmaicić swój widowiskowy pokaz sztucznych ogni? Przygotowaliśmy szereg dodatków, które sprawią, że goście zaniemówią z wrażenia. Jeśli Twój pokaz to niespodzianka weselna idealnie sprawi się dodatek VIP start. Jest to ogromny przycisk w kształcie serca, po którego przyciśnięciu rozpoczyna się spektakularne widowisko.

Pokazy sztucznych ogni w całej Polsce

Mieszkasz w Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku czy Krakowie? Żaden problem! Organizujemy pokazy pirotechniczne na terenie całej Polski. Dbamy aby klient z każdego zakątku naszego kraju mógł z nami współpracować!