Pokazy sztucznych ogni Łódź

Jesteśmy firmą wykonującą profesjonalne pokazy pirotechniczne. Z nami zorganizujesz niezapomnianą niespodziankę weselną w Łodzi. Dbamy o to by każdy klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług z nami pokaz fajerwerków na wesele odbędzie się w najkorzystniejszych warunkach. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie! Przygotujemy dla Ciebie atrakcje pirotechniczną na Twoje wesele w Łodzi!

Zdjęcie z realizacji pokazu sztucznych goni na uroczystości w Łodzi.

Zdjęcie z realizacji pokazu sztucznych goni na uroczystości w Łodzi.

Pokaz sztucznych ogni na wesele w Łodzi

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Specjalnie przygotowana oferta na pokazy pirotechniczne przypadnie do gustu każdemu. Ceny widowisk pirotechnicznych są bardzo przystępne tak aby wszyscy mogli korzystać z naszych usług! Najtańszy pokaz już od 1800 zł! Świadczymy usługi wizualizacji komputerowej dzięki której będziesz mieć możliwość zobaczyć swój pokaz pirotechniczny w Łodzi na miesiąc przed jego realizacją.

Fajerwerki na weselu

Pokazy pirotechniczne na wesele to nasza specjalność, najczęściej jest to niespodzianka dla pary młodej. Nasi pirotechnicy kamuflują się najlepiej. Z naszą firmą pokaz sztucznych ogni zostaje tajemnicą aż do momentu jego rozpoczęcią. Żaden z gości nie zorientuje się, że wkrótce łódzkie niebo ozdobione zostanie przez miliony iskier, oraz wiele kolorowych efektów pirotechnicznych.

Pirotechnika sceniczna

W naszej ofercie znajduje się tez wiele dodatków. Chcesz aby podczas pierwszego tańca parkiet zamienił się w niebo? Z firmą PyroTech jest to możliwe! W naszym asortymencie posiadamy wytwornice dymu, dzięki którym pierwszy taniec będzie o wiele bardziej spektakularny! Koszt 3 minut dymienia to tylko 500 zł!
Marzy Ci się aby Tort wjechał w spektakularny sposób? Przygotowaliśmy dodatek szpaleru z fontann scenicznych, dzięki którym możesz pokroić tort w niezapomniany sposób!

Dodatki do pokazów fajerwerków na wesele

Nasze dodatki zaskoczą wszystkich, a w szczególności parę młodą! Dzięki dodatkowi VIP Start, para młoda będzie mogła uruchomić swój widowiskowy pokaz pirotechniczny. Jest to ogromny przycisk w kształcie serca!
Wjazd na wesele jak w Hollywodzkim filmie? Szpaler z fontann na pewno przypadnie Ci do gustu