Sztuczne ognie na weselu. Spektakularna niespodzianka w zasięgu ręki.

Zdjęcie z realizacji weselnego pokazu fajerwerków w Turku niedaleko Łodzi.

Zdjęcie z realizacji weselnego pokazu fajerwerków w Turku niedaleko Łodzi.

W dzisiejszych czasach nie musisz być milionerem aby sprawić bliskim pokaz fajerwerków na wesele. Lata doświadczenia pozwoliły firmie PyroTech przygotować ofertę, która odpowiadać będzie każdemu, bowiem dla nas priorytetem jest zadowolenie klienta. Ceny pokazów pirotechnicznych zaczynają się już od 1800 zł. Z nami niespodzianka na wesele będzie cudownym prezentem, który na pewno pozostanie w pamięci Pary Młodej oraz gości na bardzo długo.

Niespodzianka zapierająca dech w piersiach

Każda Para Młoda marzy o tym by jak najlepiej uhonorować niewątpliwie jeden z najważniejszych wieczorów w ich wspólnym życiu. Idealny do tego jest Pokaz Pirotechniczny. Miliony iskier oraz różnokolorowych świateł gwarantują zadowolenie oraz wspominanie do końca życia. Widowiskowy pokaz sztucznych ogni to idealna okazja do podziękowania parze młodej, oraz podziękowania za wspaniałe przyjęcie. Nasza firma stawia sobie na pierwszym miejscu zadowolenie klienta, dlatego z nami niespodzianka zostanie utrzymana w tajemnicy do samego końca. Nasze ekipy pirotechniczne są wyszkolone tak aby nikt z gości nie zauważył ich podczas rozkładania pokazu.

Spektakularne dodatki

Firma PyroTech to przede wszystkim spektakularne pokazy fajerwerków, ale również szereg dodatków, dzięki którym niespodzianka na wesele będzie jeszcze bardziej spektakularna. W przypadku niespodzianki idealnym dodatkiem jest VIP START, jest to ogromny czerwony przycisk w kształcie serca, który inicjuje widowisko. Kolejnym z super dodatków, jest szpaler fontann dzięki któremu Para Młoda wyjdzie na pokaz niczym gwiazdy Hollywood! Spektakularny pierwszy taniec? Dla nas to nic trudnego! Dodatek „Ciężki Dym” z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom bajkowych akcentów weselnych.

Fajerwerki na terenie całej Polski

Chcemy aby każdy mógł zobaczyć nasze profesjonalne pokazy, dlatego postanowiliśmy organizować pokazy na terenie całej Polski. Przyjedziemy wszędzie! Nie ważne czy Twoje miasto to Gdynia, Szczecin, Poznań czy Wrocław. Dla nas Kilometry nie istnieją!

Bezpieczne pokazy fajerwerków od PyroTech

Wszystkie weselne pokazy fajerwerków realizowane są przez wykwalifikowanych pirotechników, którzy zdobywali doświadczenie przez lata praktyki. Każdy pokaz pirotechniczny jest osobnym „dziełem” i został stworzony indywidualnie z myślą o danym kliencie. Jest szereg czynnków które mają wpływ na udany pokaz fajerwerków. Najważniejsze z nim wymieniamy poniżej.

Jak stworzyć niezwykły pokaz fajerwerków na weselu?

  • znajdź wiarygodnego wykonawce, który dysponuje nagraniami swoich realizacji,
  • sprawdź komentarze poprzednich klientów,
  • poszukaj opinii o firmie w internecie,
  • nie wybieraj najtańszego pokazu fajerwerków,
  • sprawdź czy firma posiada odpowiednie koncesje i kwalifikacje do przeprowadzania pokazów pirotechnicznych.

Te kilka podstawowych rad pozwoli wstępnie zweryfikować wykonawcę Twojego weselnego pokazu fajerwerków.

Poniżej dołączamy nagranie jednego z naszych pokazów w formie arakcji weselnej: